III Dzień Absolwenta

Wydarzenie organizowane we współpracy z LO III Wrocław, podczas którego w części porannej zapraszamy do szkoły gdzie można spotkać się ze starymi przyjaciółmi, a w części wieczorowej zapraszamy do jednego z wrocławskich lokali.
data wydarzenia
21 października 2023
godzina
9:00
miejsce
Wrocław, Składowa 5

Zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatyków do wspólnego świętowania III Dnia Absolwenta! Rozpoczynamy o poranku w Liceum Ogólnokształcącym nr III we Wrocławiu, gdzie wrócimy wspomnieniami do szkolnych ławek. Wieczorem przeniesiemy się do magicznego lokalu "Stary Klasztor", gdzie czeka nas dalsza część zabawy. Przygotujcie się na niezapomniane koncerty zespołów absolwenckich, które dodadzą dźwięku naszym wspomnieniom. Do zobaczenia 21 października!


Część poranna

Godzina: od 9:00 do 13:00
Miejsce: Liceum nr III Wrocław, ul. Składowa 5
Wstęp: darmowy


- rozmowy przy cieście z absolwentami i uczniami

- spotkanie z emerytowanymi nauczycielami

- archwialne szkolne pamiątki

- zapisy do stowarzyszenia

- spotkanie stowarzyszenia absolwentów

- możliwość zakupienia bluz i innych gadżetów

- możliwość uzyskania legitymacji stowarzyszenia

- możliwość kupienia biletów na część wieczorną

- wiele innych!

Dodatkowo o godzinie 12:00 w sali numer 5 odbędzie się Spotkanie Ogólne Stowarzyszenia, na którym m.in. podsumujemy miniony rok i wspólnie zaplanowali przyszłość naszego stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy! 

Część wieczorna

Godzina: od 18:30
Miejsce: Stary Klasztor, Wrocław, ul. Purkyniego 1 (sala witrażowa - wejście od ul. Purkyniego) 
Wstęp: wedle uznania! (zbieramy pieniądze, ponieważ musimy opłacić wynajęcie całej sali na rzecz stowarzyszenia)

- koncerty zespołów absolwenckich (line-up udostępnimy wkrótce!)

- możliwość porozmawiania ze starymi znajomymi przy lampce wina

UWAGA: Ze względu na wysoką frekwencję w poprzednich latach, obawiamy się, że może być ciężko znaleźć miejsce siedzące dla dużej grupy. Dlatego jeśli chcecie usiąść w zorganizowanej grupie, polecamy zarezerwować stolik w restauracji "Stary Klasztor" lub "ORZO Wrocław", które znajdują się bardzo blisko miejsca wydarzenia.

Dlaczego zbieramy pieniądze? 


Organizacja tego typu wydarzenia jest kosztowna dla naszego stowarzyszenia. Łącznie organizacja III Dnia Absolwenta będzie kosztować nas ponad 3500 zł - najwięcej kosztuje wynajęcie lokalu 'na wyłączność' w centrum Wrocławia w weekend. Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Was o pomoc w finansowaniu naszego święta, tak abyśmy mogli zorganizować je również za rok. Z góry dziękujemy! 

Czy płatność jest obowiązkowa, aby wejść na wydarzenie?

Nie. Płatność nie jest obowiązkowa, aczkolwiek zachęcamy do wsparcia wydarzenia, abyśmy mogli spotkać się również w przyszłym roku.

Ile powinienem/powinnam zapłacić?

Wedle uznania! Nie ustalamy żadnej sztywnej kwoty. Ważne natomiast jest to, żebyśmy zebrali pieniądze na organizacje imprezy w następnym roku, aby ten cel został zrealizowany średnio powinniśmy zebrać co najmniej 30 zł od osoby.

Jak mogę zapłacić?

Opcji jest kilka. Możesz zapłacić po prostu gotówką na wejściu lub wpłacić online poprzez zrzutkę: https://zrzutka.pl/btzgnp

Dodatkowo zachęcamy do stałego spierania nas na serwisie patronite: https://patronite.pl/absolwencilo3


Bądź na bieżąco!
Zapisz się do naszego stowarzyszenia i odbieraj najświeższe informacje o tym i innych wydarzeniach.
Zapisz się teraz